top of page
  • skonyfive

Szkolenie

#gaśnica #pożar #szkolenie #BHP


 

Czy warto się szkolić?

Nie tylko warto, ale jest to mega ważne. Bardzo często pomijamy w swoim życiu naukę podstawowych rzeczy, już nie mówiąc o takich, które mogą uratować nam życie.

Każdy kierowca w samochodzie powinien posiadać gaśnicę, ale nasuwa się pytanie czy jest ona w miejscu łatwo dostępnym i czy w ogóle wiemy gdzie leży. Mega sprawą by było gdybyśmy z zamkniętymi oczami potrafili ją znaleźć. Jednak mało kto o tym pamięta bo przecież samochody się nie palą, natomiast z doświadczenia wiemy że samochody się palą i to bardzo szybko. Ułamki sekund potrafią zmienić bieg historii w tym wypadku.


Szkolenia BHP - nuda.

Smutne, ale bardzo często prawdziwe jednak można je zrobić w sposób jednocześnie żartobliwy, a poważny. Pytasz jak to możliwe? Nie ma co ukrywać filmiki na "internetach" z wypadków podczas wykonywania prac bawią najbardziej. Przeprowadzając w odpowiedni sposób szkolenie, można zachęcić słuchaczy do uwagi, co przekłada się na większą ilość pochłoniętej wiedzy. Jak wiadomo mając wiedzy i jeśli tylko mamy chęć z niej skorzystać będziemy w stanie uniknąć wielu niekomfortowych sytuacji jaką może być utrata zdrowia czy nawet życia.


Może jesteś pracodawcą, a może po prostu chcesz nauczyć się obsługi gaśnicy, bądź udzielania pierwszej pomocy zadzwoń/ napisz. POMOŻEMY. :)


Pozdrawiam i dzięki za przeczytanie i odwiedziny.

11 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page